Her starter forventningens glæde

Medarbejdere

Hvem er vi?

   
 

Ole Pedersen

Administrerende direktør
 
Telefon 55 98 30 10

Mobil    61 63 42 04
E-Mail   ole@orslev.dk

     
 

Sonja Hansen

Bogholder

Telefon 55 98 30 17

Mobil    61 63 42 15
E-mail   sonja@orslev.dk

     
Palle Jacobsen  

Palle Jacobsen

Kørselsleder turistbusser
 
Telefon 55 98 30 32
Mobil    61 63 42 26
E-mail   palle@orslev.dk
     
Jes Lykke Nielsen  

Jes Lykke Nielsen

Kørselsleder skole-, ældre- og handicapkørsel
 
Telefon 55 98 30 11
Mobil    61 63 42 11
E-mail   jes@orslev.dk
     

 

 

Helle peitersen

Kørselsleder kollektiv trafik

Telefon 55 98 30 15
Mobil    61 63 42 09
E-mail   helle@orslev.dk

     
Tina Jensen  

Tina Jensen

Administrativ medarbejder turistbusser
 
Telefon 55 98 30 38
Mobil    61 63 42 38
E-mail   tina@orslev.dk
     
Bjarne Pedersen  

Bjarne Pedersen

Medarbejder Coach
 
Telefon 61 63 42 13
E-mail   bjarne@orslev.dk
     
John Pedresen  

John Pedersen

Teknisk chef
 
Telefon 55 98 30 19

Mobil    61 63 42 01
E-Mail   john@orslev.dk

     
Karl Ove Jensen  

Karl Ove Jensen

Mekaniker/servicemedarbejder
 
     
Carsten Bencke  

Carsten Bencke

Mekaniker/servicemedarbejder